Huobi PSG, ATM, OG ve JUV listelemesi yapıyor!

Huobi PSG, ATM, OG ve JUV listeleme

Huobi PSG, ATM, OG ve JUV listelemesi yapıyor!

ABONE OL 

Huobi, taraftar token’lara gösterilen ilgi sebebiyle 4 taraftar token’ı listeleme kararı aldı. PSG, ATM, OG ve JUV Huobi Fan Token Zone’da listelenecek.

Huobi PSG, ATM, OG ve JUV Listeliyor!

Huobi taraftar token listelemeye başlıyor. Oluşturulan Fan Token Zone’da ilk olarak Paris Saint-Germen (PSG), Atletico Madrid (ATM), Juventus (JUV) ve OG listelemesi yapılacak. Listelemeler 19 Temmuz 14:30‘da gerçekleştirilecek.

Taraftar token’ların kripto para piyasasında gördüğü ilgi her geçen gün artıyor. Chiliz tarafından ön satışı düzenlenen taraftar token’lar Huobi’de listelenecek. Daha önce de Binance benzer bir hamle yapmış ve taraftar token’lar için ayrıca bir bölüm oluşturmuştu.

Listelemelerden önce bu taraftar token’ları satın almak için Chiliz.net borsasına üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar Token Piyasası Genişliyor

Chiliz şirketinin Socios isimli platformu aracılığıyla ciddi bir popülerlik kazanan taraftar token’lar ciddi şekilde ilgi görüyordu. Ancak şu sıralar ilgi gördüklerini söylemek pek mümkün değil. Barcelona, Juventus, Paris Saint-Germen, Atletico Madrid, AS Roma, AC Milan, Galatasaray, Trabzonspor, Arsenal, Inter ve birçok NBA takımı ile anlaşan Socios, taraftar token piyasasını oluşturmuştu. Ayrıca Binance tarafından ön satışa sunulan ve listelenen Lazio, Porto, Santos ve Alpine token’larda büyük ilgi gördüklerini belirtmek gerekiyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir