Honor MagicBook AMD özellikleri ve çıkış tarihi

 Honor MagicBook AMD özellikleri ve çıkış tarihi

Honor MagicBook cihazlara yeni ekipman geliyor. Mayıs ayında üstün donanım ve performans bilgisayarı olarak Honor MagicBook seçildi. Honor bu cihaz ile birlikte kısa sürede beklenmedik bir pazar payı aldı.

Çin’de rakibi olmayan Xiaomi’nin dizüstü bilgisayarları tek liderlik sürüyordu. Honor bu çıkış ile Xiaomi’nin tahtını salamaya başlıyor. Honor sadece bu yönde değil akıllı telefonlarda da Xiaomi için sıkıntı çıkarıyor.

Honor MagicBook AMD özellikleri ve çıkış tarihi

Bildiğimiz gibi son zamanlarda Redmi, çok popüler bir cihaz yayınladı. Bu cihaz ise RedmiBook’un Ryzen sürümünü. Bu nedenle Xiaomi ile savaşmaya devam edebilmek için Honor da aynısını yapmaya karar verdi. Honor, MagicBook AMD sürümünün lansman tarihi 16 Temmuz’da olacağını açıkladı

Şirketin resmi posterine göre, Honor MagicBook AMD sürümü 65W süper hızlı şarj adaptörü ile gelecek. Ve şirketin iddia ettiği gibi bu aksesuar nedeniyle, dizüstü bilgisayar 30 dakika içinde yaklaşık %50 şarj olacak.

Xiaomi Işıksız Başucu Lambası Üretti!

Xiaomi renk sıcaklığının düşürüldüğü ve mantıken göz yormayan başucu lambası üretti.

Yeni başucu gece lambası Nanchang Üniversitesi Çin Bilimler Akademisi akademisyen ekibi tarafından geliştirildi. Fosfor içermeyen düşük renk sıcaklığı elde etmek için çekirdek olarak yüksek verimli sarı LED ve kırmızı LED kullanıldı. Dolayısıyla bu teknoloji, mavi ışık filtreleme yöntemini kullanan piyasadaki benzer ürünlerden farklı bir yapıya sahip.

Başka bir deyişle, Mi Zero Blue Light Başucu Gece Lambası kaynaktan mavi ışık yaymıyor ve gerçek mavi ışıksız emisyon sağlıyor. Ayrıca, insan gözü yapısına zarar vermiyor ve standart lambalar gibi retinayı zorlamıyor. Fototrofik olan çocuklar bile doğrudan ışık kaynağına bakabiliyor ve zarar görmüyorlar. Spektrumdaki uzun dalga boyu bandı ile rahat ve uykuyu iyileştiren yumuşak ve sıcak bir ışıltı yayıyor.

Xiaomi

Xiaomi Mi Zero Mavi Işık Başucu Gece Lambası da Mijia akıllı uygulaması ile eşleştirilebiliyor ve belirli müzikleri çalabiliyor, hatta bir alarm görevi görebiliyor. Aynı zamanda ürün XiaoAI ses asistanlarını da destekliyor.

İşte Xiaomi Işıksız Başucu Lambası Fiyatı!

Mayıs ayında tasarım ve üretim aşaması başlayan ürün Çin’de 46 dolar (315 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunuldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir