Galaxy Fold 2 Unpacked etkinliğine katılmayacak

   Galaxy Fold 2 Unpacked etkinliğine katılmayacak

  Galaxy Fold 2 Unpacked etkinliğine katılmayacağı açıklandı. Samsung, 5 Ağustos 2020’de yeni bir Unpacked etkinliğinin olacağını açıkladı.

  Şirketin etkinlikte Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonları piyasaya sürmesi bekleniyor. Ancak önceki söylentilerin aksine, yeni bir sızıntı Galaxy Fold 2’nin (Galaxy Z Fold 2) tanıtımının olmayacağı söyleniyor. 

  XDA Developers’da katkıda bulunan Max Weinbach, Galaxy Fold 2’nin gecikmesinden %100 emin olduğunu tweetledi. Ayrıca yazılımın bir Eylül için bile hazır olamayacağını söyledi. 

  Galaxy Fold 2 Unpacked Etkinliğine Neden Katılmayacak

  Test edilen Fold 2’nin yazılım sürümünün blv0’da olduğunu ve Samsung’un bir sonraki sürüme zamanında ulaşmak için Eylül ayından daha az zaman alabileceğini söyledi .

  Birkaç gün önce hatırlarsak Max , Fold 2’nin yazılım geliştirmesinin bir ekran görüntüsünü paylaşmıştı ve cihazın en azından Eylül ayına kadar erteleneceğini söyledi. Görünüşe göre, Galaxy Fold 2 sadece Galaxy Store’da Not 20 ve Z Flip 5G ile birlikte taşıyıcı testi için listelendi.

  Galaxy Z Fold 2: Bekleme devam ediyor

  Samsung’un beklenen bir açılış tarihi yaklaştığında listelenen hakkında sıfır bilgi içeren bir telefonu tanıtılmayacağına inanıyor. Bununla birlikte, Samsung’un 5 Ağustos’taki etkinliğin sonunda Fold 2’nin bir tanıtım videosunu sergileyebileceğini düşünüyor.

  Her iki durumda da, cihazın gizemi devam ediyor ve bu değişiklikler, Samsung’un cihazı S20’nin Fan Edition ile birlikte Eylül ayı sonlarında veya Ekim ayı başlarında yapılacak lansman için konumlandırmış olabileceği düşünülüyor. Bununla birlikte, cihaz yavaş yavaş sızıntıları ile kullanıcıları bilgilendiriyor.

  Son zamanlarda 25W şarj cihazı ile Çin’in 3C sertifikasında tespit edildi. Cihazın SM-F9160 model numarasını kullanması ve 2.275 ve 2.090mAh çift pil yapılandırması ile gelmesi bekleniyor.

  Bununla birlikte, 5 Ağustos’ta Unpacked etkinliğin doğrulandığı ve Not 20, Not 20 Ultra, Galaxy Z Flip 5G ve Galaxy Buds Live TWS’nin tanıtılması bekleniyor. 

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra’yı Yanlışlıkla Paylaştı

  Samsung Ukrayna, geçtiğimiz gün Samsung Galaxy Note 20 Ultra‘yı yanlışlıkla paylaştı. Rus Youtuber Techno Harry tarafından fark edilen görüntüler, Samsung Galaxy Note 8 sayfasının alt kısmında fark edildi.

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra ”Mistik Bronz”

  Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  Galaxy Note 20 Ultra‘nın Mistik Bronz ismi verilen renge sahip olduğu, arka kısmında üçlü kamera yerleşimine sahip olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Tıpkı diğer Note serisi telefonlar gibi S Pen ile birlikte kutusundan çıkacağı da bu görseller ile kesinleşmiş oldu.

  Ses tuşları tıpkı Note 10 ve Note 10 Plus gibi sol kısımda yer alıyor. Ses tuşlarının bu akıllı telefon modellerinde sol tarafta olması yoğun eleştirilere sebep olmuştu.

  Samsung, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Fold 2 ve Galaxy Tab S7 modellerinin önümüzdeki ay düzenlenecek bir çevrim içi Unpacked etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir