GTA 6’da olacak özellikler sızdırıldı

 GTA 6’da olacak özellikler sızdırıldı

Rockstar Games’in en beğenilen oyunlarının başında gelen GTA serisinin son oyunu GTA 6 ile ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı. GTA 6’da olacak özellikler sızdırıldı. Bu yazımızda bu iddialara ve sızıntılara göz atacağız.

GTA 6’da olacak özellikler sızdırıldı. İşte detaylar:

Reddit’de yayınlanan son sızıntılarda GTA 6, GTA 5’ten ciddi şekilde ayrılacak ve bu farklılıklar da oyunseverler tarafından gözle görülür bir şekilde anlaşılabilecek. Ayrıca zaman akışı kapsamında oyunun genel görünümü değişecek. Örneğin inşaat durumundaki bir bina, ilerleyen dönemlerde tamamlanacak.

 

İddialara göre Rockstar Games, GTA 6’da en çok önem verdiği konuların başında oyundaki hava koşulları geliyor. Oyun içerisinde sık sık hava değişimleri olacak. Kasırga, sel gibi doğal afetlerde oyuna dahil olacak. Üstelik yaşanan doğa olayları, oyunun ilerleyişinin bir parçası olarak sunulacak.

GTA 6’nın GTA 5’den en önemli farklarından biri de haritanın büyüklüğü olacak. GTA 5 haritasından çok daha fazla büyük olacağı iddia ediliyor.

Şu an hiçbir şey kesin olmamakla birlikte yüksek ihtimalle gelmesi beklenen özellikleri yazımızda size aktarmaya çalıştık. Sızıntılar gelmeye devam ettikçe sizlerle paylaşacağız.

 

Kaynak

 

İlginizi Çekebilir

Call of Duty: Mobile, resmen yayınlandı

Konami’den PES 2020 oyuncularına jeton

 

Gökhan Kaya

0 Comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir