Grayscale: Ethereum yatırımları artıyor

 Grayscale: Ethereum yatırımları artıyor

Toplam 12.6 milyar dolar büyüklüğündeki yatırım fonu Grayscale yaptığı açıklamada Ethereum’a büyük ilgi olduğunu ve Ethereum yatırımlarının arttığını ifade etti. Yeni gelen yatırımcılardan birçoğunun yalnızca Ethereum’a yatırım yaptığı ortaya çıktı.

Grayscale: Yalnızca Ethereum Yatırımı Yapanlar Giderek Artıyor

Dünyanın en büyük kripto para yatırım fonları arasında bulunan Grayscale yaptığı açıklamada Ethereum yatırımlarının arttığını ve yalnızca Ethereum’a yatırım yapan yatırımcıların sayısının giderek arttığını belirtti. Genel Müdür Michael Sonnenshein, Bloomberg’e konuştu ve şu ifadeleri kullandı:

”2020 boyunca öncelikle Ethereum’a ve bazı durumlarda yalnızca Ethereum’a yatırım yapan yeni bir yatırımcı grubu gördük. Ethereum giderek daha çok bir varlık sınıfı olarak görülüyor.”

Fondaki kripto paraları hisse şeklinde yatırıma açan Grayscale, bu sayede düşük miktarlarda da yatırım yapılmasını mümkün kılıyor ve yatırım fonu olması sebebiyle daha güvenilir bir şekilde yatırım yapılmasına imkan tanıyor. Fon şu an 12.6 milyar dolar büyüklüğünde. 10.5 milyar dolar Bitcoin yatırımı, 1.7 milyar dolar Ethereum yatırımı bulunan fonun detayları sık sık resmi Twitter hesabından paylaşılıyor.

Fona kripto para yatırımı yapmak için her kripto para için belirlenen hisse başı ücreti ödenerek sahip olunabiliyor. En pahalı hisse fiyatları ise XRP ve Ethereum’a ait olduğu dikkatleri çekiyor.

İşte 5 Aralık tarihinde paylaşılan güncel detaylar:

5 Aralık Tarihli Fon Detayları

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir