Göztepe token neden yükseliyor?

Göztepe token neden yükseliyor

Göztepe token neden yükseliyor?

ABONE OL 

Socios ve Göztepe SK iş birliği ile oluşturulan ve piyasaya sürülen Göztepe token’ın fiyatı artmaya başladı. GOZ ismiyle Paribu ve Chiliz borsalarından alınan Göztepe token neden yükseliyor?

Göztepe Token Neden Yükseliyor: Satıldı İddiası?

Göztepe token (GOZ) güne yüzde 50’nin üzerinde bir yükselişle başladı. Bu yükselişin sebebi de kripto para yatırımcıları tarafından merak edilmeye başlandı. Fanatik’in haberine göre Göztepe SK, Danimarkalı iş insanı Rasmus Ankersen tarafından satın alındı.

Bu haberin ortaya çıkmasıyla birlikte Göztepe token’ın fiyatı da ciddi artış gösterdi. Dün 20.5 TL seviyelerinden alıcı bulan GOZ token, 38 TL seviyelerine kadar yükseldi.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Göztepe token
Göztepe token neden yükseliyor?

Yaşanan son düşüşlerle birlikte taraftar token’ların piyasa değeri 249.3 milyon dolara geriledi. 25 Nisan tarihinde piyasa değeri 261 milyon dolar olarak kayıtlara geçmişti. Piyasa değeri olarak Paris Saint-Germen, 23.5 milyon dolarlık değeriyle listenin en başında yer alıyor. Paris Saint-Germen‘in hemen ardından 20.3 milyon dolarlık piyasa değeriyle Manchester City 2. sırada yer alıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir