Kripto para piyasası 1.3 trilyon doların altına geriledi

kripto para piyasası

Kripto para piyasası 1.3 trilyon doların altına geriledi

ABONE OL 

Bitcoin’in 30 bin dolar seviyelerinde seyretmesiyle birlikte kripto para piyasasının da bir miktar daha küçüldüğünü söylemek mümkün. Son verilere göre kripto para piyasası 1.3 trilyon doların altına geriledi.

Kripto Para Piyasası 1.3 Trilyon Doların Altında!

Bitcoin’in 30 bin dolar üzerinde kalıcı olamamasıyla birlikte kripto para verileri de gerilemeye başladı. Bazı uzmanlar tarafından düşüş döngüsünün tamamlandığı ifade edilirken bazı uzmanlara göre ise hala dip nokta bulunamadı.

Bu piyasa koşulları sürerken kripto para piyasasının büyüklüğü de 1.22 trilyon dolar olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in piyasa değeri ise 565 milyar dolara kadar geriledi. Bitcoin’in 67 bin dolar seviyelerinde seyrettiği zamanda piyasa değeri 2.5 trilyon doları aşmıştı. Bitcoin’in ardından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum‘un piyasa değeri ise 214 milyar dolara kadar geriledi.

Kripto para piyasası 1.3 trilyon doların altına geriledi

Dogecoin Kurucusundan Ses Getirecek Açıklama

Dogecoin‘in kurucularından olan Jackson Palmer, katıldığı bir Podcast yayınında kripto paralar hakkında birtakım açıklama yaptı. Kripto paralara olan sert tavrını biraz daha sertleştiren Palmer, kripto paraların sonunun gelmesini istediğini ancak zengin insanların kripto paralara yöneldiğini söyledi:

Kripto paraların sonu gelsin. Daha fazla insan hiçbir şey yapmadan para kazanmaktan başka bir şey yapmıyor. Bu bir nevi berbat bir şey.Fakat son altı ayda gitgide artan bir şekilde sürekli bir azim gördüm. Büyük paraları olan bu büyük insanların işin içine girdiğini görüyorsunuz ve bu, işlerin yavaşlamadığı anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir