Google Chrome karanlık moda kavuştu!

Google Chrome karanlık mod

Google Chrome karanlık moda kavuştu!

ABONE OL 

Kullandığımız birçok teknolojik üründe ve birçok internet sitesinde kullanıcılara sunulan karanlık mod desteği nihayet Google Chrome‘a da geldi. Özellikle parlak ekranların gözde yaratmış olduğu yorgunluğu azaltmak için birçok kullanıcı karanlık modu tercih ediyor.

Google Chrome Karanlık Mod Desteği Sunuldu!

Google, internet tarayıcısı Chrome için karanlık mod testlerini yaklaşık 1 aydır sürdürüyordu. Testler tamamlandı ve karanlık mod kullanıcılara sunuldu. Ancak sebebi bilinmeyen bir şekilde karanlık mod desteği her kullanıcıya sunulmuyor.

Bir bildirim şeklinde kullanıcılara sunulan karanlık mod desteği şu an için aktifleştirilip pasifleştirilemiyor.

Google Chrome karanlık moda kavuştu!

Google Haritalar Karanlık Mod Sunulmuştu!

Google birkaç aydır testini sürdürdüğü karanlık modu Google Haritalar için sunmuştu. Şimdilik Android kullanıcılarına sunulan özellik pil tasarrufu sağlayacak ve kullanıcıların gözlerini daha az yoracak.

Ayarlar Tema Karanlık Mod adımlarını izleyerek kullanıcılar karanlık modu kullanmaya başlayabilecek. Eğer Ayarlar kısmında bu adımları göremezseniz uygulamanızı güncellemeniz gerekmekte. 10.61.2 isimli güncelleme ile sunulacak karanlık modun birkaç gün içerisinde tüm kullanıcılara ulaşması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.