• 3 Nisan 2020

Gökçeada Belediyesi Netflix hediye ediyor

 Gökçeada Belediyesi Netflix hediye ediyor

Korona virüsü nedeniyle insanları evde tutmak isteyen belediyeler arasında olan Gökçeada Belediyesi, güzel bir kampanya sunmaya başladı. Çanakkale şehrine bağlı Gökçeada Belediyesi, evde kalma sözü verenlere Netflix hediye etmeye başlayacak.

Gökçeada Belediyesi Başkanı Ünal Çetin kampanyayı, “Gündem Koronavirüs, her yerde bu konu konuşuluyor. Evde kalanlar bu gündemden biraz uzaklaşsınlar, film, dizi izlesinler istedik” sözleriyle açıkladı.

İnsanları gündemden uzaklaştırmak ve oluşan panik havasını dağıtmak için bu yolu izleyen belediyenin bu politikası takdir gördü. İnsanları evde tutmaya teşvik etmek isteyen Ünal Çetin, vatandaşların ve Gökçeada sakinlerinin kampanyaya yoğun bir ilgi gösterdiklerini belirtti.

Netflix, Korona yüzünden evde kalan ve zamanını dizi ve film izleyerek geçirenleri üzecek bir karar açıkladı.

Koronavirüs’ün yaygınlaşmasıyla bazı ülkelerde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Türkiye’de de bu kararın verilmesinin yakın olduğu belirtilirken insanlara evde kalmaları yönünde çağrılar yapıldı. Birçok iş yeri ve şirketin tatil olmasıyla beraber ülkenin büyük bir çoğunluğu vaktini evde harcamaya başladı.

Evde kalma çağrısına uyan insanlar ise vakitlerini geçirebilmek için farklı yollara başvuruyor. Ancak sosyal medyada görüldüğü üzere en çok tercih edilen yollar Netflix, Youtube gibi video, dizi ve film platformları. Özellikle Netflix’e olan ilginin arttığı net bir biçimde belli oluyor.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir