Gemini borsası gizlice işten çıkarma yaptı!

Gemini borsası

Gemini borsası gizlice işten çıkarma yaptı!

ABONE OL 

Kripto para borsaları son zamanlar işten çıkarma hamleleri yapıyor ve bu hamlelerini maliyetleri düşürmek adına yapıyor. Ortaya atılan bir iddiaya göre Gemini borsası da gizlice 60’dan fazla kişiyi işten çıkardı.

Gemini Borsası İşten Çıkarma Furyasına Katıldı

Kripto para borsaları kötü giden piyasa koşullarını sebep göstererek çalışanlarını işten çıkarıyor. Birçok kripto para borsası bu hamlesini de ciddi şekilde savunuyor. Bu işten çıkarmalara son olarak Gemini borsası dahil oldu.

TechCrunch kaynağına konuşan kaynağa göre Gemini borsası çalışanlarının yüzde 7‘sine tekabül eden 60’dan fazla çalışanını işten çıkardı. Bu kaynağın iddiası Gemini tarafından doğrulanmamakla birlikte yalanlanmadı.

Gemini borsası gizlice işten çıkarma yaptı!

Bitcoin Madenciliği Maliyeti Düştü: Satış Baskısı Gelebilir

ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan, Bitcoin madenciliği maliyetlerinin 24 bin dolardan 13 bin dolara kadar düştüğünü açıkladı. Bilindiği gibi Bitcoin madencilerinin birçoğu zararına satışa yapmamak için HODL yöntemini tercih ettiklerini açıklamıştı. Ancak maliyetlerin düşmesiyle birlikte satışları başlayabileceği ifade ediliyor.

JP Morgan tarafından bu konuda yayınladığı açıklamada Bitcoin üretim maliyetlerinin düşmesiyle birlikte Bitcoin fiyatının olumsuz etkilenebileceği ifade ediliyor:

Madencilerin karlılığına açıkça yardımcı olurken ve madencilerin likiditeyi artırmak veya kaldıraç azaltmak için Bitcoin varlıklarını satma baskılarını potansiyel olarak azaltırken, üretim maliyetindeki düşüş, ileriye dönük Bitcoin fiyat görünümü için olumsuz olarak algılanabilir. Üretim maliyeti, bazı piyasa katılımcıları tarafından ayı piyasasında Bitcoin fiyat aralığının alt sınırı olarak algılanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir