GameStop NFT platformu kuracak!

GameStop NFT

GameStop NFT platformu kuracak!

ABONE OL 

WallStreetBets hareketleriyle dikkatleri üzerine çeken GameStop yakın zamanda bir NFT platformu duyuracak. Oluşturulacak olan bu platformun dikkatleri çekmesi bekleniyor.

GameStop NFT Platformu Geliyor

NFT furyasına GameStop da katılıyor. WallStreetBets hareketi ile kısa sürede tüm dünyanın dikkatini üzerine çeken GameStop yeni bir girişim üzerinde çalışıyor. GameStop‘un popülerliği artan NFT’ler ile ilgili bir platform hazırlığında olduğu ve Ethereum altyapısı ile bu platformun faaliyetlerini sürdüreceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Ekip oluşturma aşamasında olan şirketin sağlam bir hamle yapması bekleniyor.

GameStop NFT platformu kuracak!

eBay NFT’lere Yeşil Işık Yakmıştı

İnternette açık arttırma usulüyle satış yapma olanağı sağlayan eBay, ürün listeleme politikalarında düzenlemeye gitti ve NFT’lerin eBay’de satışa sunulması için hiçbir engel bırakmadı. NFT’lerin açık arttırma usulü satışa sunulması sebebiyle eBay’in bu konuda önemli bir adım attığını söylemek mümkün.

NFT’lere özel online açık arttırma platformları oluşturulmuş ve bu platformlara büyük rağbet gösterilmişti. eBay’de hali hazırda pazardaki konumu sayesinde lider platform olma ihtimali bulunuyor.

NFT Nedir?

Twitter CEO’su Jack Dorsey‘in Twitter tarihinin ilk tweet’ini NFT olarak satışa sunmasıyla birlikte NFT merak konusu oldu. NFT, Non-fungible token kelimelerinin baş harfinden oluşuyor ve değiştirilemez token anlamına geliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.