Beşiktaş kripto para iddialarını yalanladı!

Beşiktaş kripto para

Beşiktaş kripto para iddialarını yalanladı!

ABONE OL 

Spor kulüplerinin kripto para şirketleri ile yaptıkları anlaşmalar sonucunda üretilen taraftar token’lar git gide popülerleşmeye devam ediyor. Bu popülerliği kullanmak isteyen dolandırıcılar Beşiktaş JK ismini kullanarak bir internet sitesi açtı ve taraftar token satmaya başladı. Beşiktaş‘tan konu ile ilgili yalanlama geldi.

Beşiktaş Kripto Para Açıklaması Yaptı

Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları tarafından merakla beklenen taraftar token ile ilgili olumsuz bir olay yaşandı. Beşiktaş’ın ismini kullanarak bir internet sitesi açan dolandırıcılar taraftar token satışı gerçekleştirdi. Kulüpten yapılan açıklama ile bu durum yalanlandı ve Beşiktaş’ın kripto parası olmadığı ifade edildi. Bu internet sitesi ile ilgili dava açılacağı da yapılan açıklamada yer alıyor.

Beşiktaş kripto para iddialarını yalanladı!

Yatırımcıların bu tarz konularda çok hassas davranması gerekiyor. Kulübün resmi internet sitesinde herhangi bir açıklama yer almıyorsa o proje ve projelerden uzak durmak gerekiyor. Beşiktaş kripto para ile ilgili açıklama gerçekleştirirse Teknoküpür olarak kısa süre içerisinde sizlerle buluşturacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.