Bursaspor token geliyor!

Bursaspor token

Bursaspor token geliyor!

ABONE OL 

Chiliz‘in taraftar token geliştirdiği projesi Socios, ülkemizde Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir, Göztepe ve Alanyaspor ile anlaşmıştı. Son olarak Bursaspor anlaşan Socios, yakın zamanda $BUR token‘ları ön satışa açacak.

Bursaspor Token: $BUR

Socios ülkemizdeki iş ortaklarını bir yenisini daha ekledi. Bursaspor ile iş birliği yapan Socios, yakında $BUR token‘ları ön satışa sunacak. Ülkemizden 6. kulüp ile anlaşan Socios, partner sayısını 33’e yükseltti. $BUR token’ın fiyatı ve ön satış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Bursaspor token geliyor!

Yapılan bu iş birliği ile ilgili Bursaspor Başkanı Erkan Kamat ve Chiliz ve Socios.com şirketlerinin kurucusu ve CEO’su Alexandre Dreyfus açıklamalarda bulundu.

Erkan Kamat şu ifadeleri kullandı:

”Zor günleri geride bırakmak isteyen kulübümüzün taraftarlarıyla kenetlenişini dijital platformlarda da göstermek adına Socios.com ile yeni bir yola çıktık. Amacımız, taraftarlarımız ile kulübümüz arasında daha güçlü ve daha sürdürülebilir bir köprü kurmak. Bu anlamda $BUR Fan Token ile taraftarlarımız, kulüp kararlarında söz sahibi olabilecek, aynı zamanda da birbirinden değerli ödülleri, ayrıcalıkları da kazanabilme fırsatını elde edecek.”

Alexandre Dreyfus şu ifadeleri kullandı:

”10 yıldan biraz daha uzun bir süre önce Bursaspor Süper Lig şampiyonu oldu. Kulüp geçmişinde takım ile tutkulu taraftarları arasında inanılmaz bir bağ oluşturan büyük başarılara sahip. Fan Tokenlar aracılığıyla kulüp geleceğe bakarken, taraftarlar da artık takıma her zamankinden daha yakın olma fırsatına sahip olacaklar. Bursaspor’u altıncı Türk kulübümüz ve 33. iş ortağımız olarak ağımıza dahil etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, spor kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Spor kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor. Spor kulüpleri ile en baştan anlaşma sağlanmışsa ise belirlenen tarihte ön satış gerçekleştiriliyor ve ardından Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir