Yeni iddia: Galaxy S21 FE 11 Ağustos’ta duyurulmayabilir

Yeni iddia: Galaxy S21 FE 11 Ağustos’ta duyurulmayabilir

ABONE OL 

Defalarca kez hakkında sızıntıların ve iddiaların ortaya çıktığı Galaxy S21 FE modeliyle ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. LetsGoDigital tarafından ortaya atılan iddiaya göre Galaxy S21 FE modeli 11 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinde duyurulmayabilir.

Galaxy S21 FE Duyurulmayabilir

Samsung, 11 Ağustos tarihinde Galaxy Unpacked 2021 isimli bir etkinlik duyuracak. Bu etkinlikte Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Fold3, Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classics ve Galaxy Buds2 modellerini duyuracak. Gelen iddialara göre Galaxy S21 FE modeli de duyurulacaktı ancak LetsGoDigital tarafından ortaya atılan iddiaya göre S21 FE modeli bu etkinlikte duyurulmayacak.

Yine LetsGoDigital tarafından ortaya atılan iddiaya göre S21 FE modelinin ekim ayına kadar duyurulması beklenmiyor.

S21 FE renkleri ortaya çıktı

Galaxy S21 FE Özellikleri Göründü!

Samsung, geçtiğimiz günlerde ”Galaxy S21 FE duyurulmayacak mı?” soruları cevap olarak ”Henüz belirli olan bir şey yok” yanıtını vermişti. Bu da beklentileri yeniden arttırmıştı. Şimdi TENAA listesinde S21 FE modelinin özellikleri göründü.

Bu listeye göre S21 FE modeli 6.4 inç Full HD+ bir ekran ve üzerinde 12 megapiksel ön kamera ile karşımıza çıkacak. Arka kısmında 32 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 8 megapiksel telefoto kamerasının oluşturduğu üçlü kamera yerleşimi yer alacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir