Galaxy Fold 2 hakkında heyecanlandıran paylaşım

   Galaxy Fold 2 hakkında heyecanlandıran paylaşım

  Samsung’un katlanabilir telefon serisinin 2. akıllı telefonu Galaxy Fold 2 hakkında heyecanlandıran bir paylaşım yapıldı. Ekran ve çerçeve hakkında bilgi veren bu paylaşım cihazın meraklılarını mutlu etti.

  Samsung 2019 senesi içerisinde ilk katlanabilir telefonunu piyasaya sürmüştü. İlk zamanlar bazı ekran sıkıntıları ortaya çıkan telefon yavaş yavaş kendini bulmuş ve daha kullanılır hale gelmişti. Şirket daha sonra katlanabilir telefonunun daha gelişmiş ve daha hatasız bir versiyonu için çalışmaya başlamıştı.

  Samsung 5 Ağustos tarihinde Unpacked adı altında düzenleyeceği etkinlikte Galaxy Fold 2 adı verilen ikinci katlanabilir telefonunu tanıtacağını açıklamıştı. Ancak tanıtımdan önce öyle bir paylaşım yapıldı ki gören teknoloji meraklıları tanıtımı iple çeker hale geldi.

  Samsung, Galaxy Fold'un yeniden satışa çıkacağı tarihi açıkladı

  Galaxy Fold 2 hakkında heyecanlandıran paylaşım

  Akıllı telefon piyasasının bilinenlerinden ve telefonlar hakkında önemli bilgiler sızdıran Ice Universe bir paylaşım yaparak Galaxy Fold 2 için önemli bilgiler ortaya attı.

  Ice Universe paylaşımında Galaxy Fold 2’nin iç ekranının 7.7 inç olacağını belirtti, Galaxy Fold’un iç ekranının 7.3 inç olduğunu düşünürsek yeni telefonun eskisinden daha büyük olacağını söylemek doğru olur.

  Cihazla ilgili bir bilgi de çerçevesinin kalınlığıyla ilgili oldu. Galaxy Fold 2 paylaşıma göre 3.8 mm olacak ve bu da ilk telefona göre daha ince bir çerçeve göreceğimizi gösterdi.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir