Türk oyun üreticisinden yeni oyun: Bob and Prickle

Türk oyun üreticisinden yeni oyun: Bob and Prickle

Türk oyun üreticisinden yeni oyun: Bob and Prickle

ABONE OL 

Crealode adlı Türk oyun üreticisinden yeni oyun demosu müjdesi geldi. Bob and Prickle adı verilen oyunun bir haftalığına denenebileceği bilgisi aktarıldı.

Türk oyun üreticisi ve geliştiricisi şirket Crealode kurucusu Sedat Güç, “Son oyunumuz Bob and Prickle, demo sürümüyle 16 Haziran’dan itibaren 1 haftalığına oynanabilir. Denemek isteyen Steam platformu üzerinden ulaşabilir.” açıklamasını yaptı.

14 yaşından beri programlamayla uğraşan Sedat Güç, oyun geliştirmeye başladıktan sonra Crealode Games şirketini kurdu. Sedat Güç genç yaşında geliştirdiği oyunlarla uluslararası alanda beğeniler toplamaya devam ediyor.

Bob and Prickle oyununa ulaşmak için TIKLAYIN.

Türk oyun üreticisinden yeni oyun: Bob and Prickle

“Son oyunumuz Bob and Prickle (B&P), eklediğim yeni bir özelliği test etmek için oyunu açıp tüm bölümü bitirdikten sonra neyi test ettiğimi bana unutturan bir oyun. Akıcı, fakat bir o kadar da yorucu olmayan bir tempoya sahip, platform oyunlarını seven oyunculara hitap ediyor. Sakar ama cesur iki karakterin 2040 yılında Lightbul Şehrini kurtarma macerasını anlatıyor. Ana karakterimiz Bob, plana sadık kalmadan bildiği yoldan giden ve hata yapmaktan çekinmeyen bir karakter, yardımcısı ise çenesi düşük bir kaktüs adam.

Yabancı bir şirket bu ikilinin macerasını anlatan bir animasyon-dizi yapmayı bile teklif etti, fakat şu anda önceliğim bu değil. B&P, demo sürümüyle 16 Haziran’dan itibaren bir haftalığına oynanabilir olacak, dileyen herkes Steam platformu üzerinden deneyebilir. Henüz geliştirme süreci devam ettiğinden yan karakterimiz Prickle oynanabilir olmayacak fakat ana karakterimiz Bob demo için fazlasıyla sabırsız.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir