Xiaomi Redmi 8 serisinin satış rakamları açıklandı

   Xiaomi Redmi 8 serisinin satış rakamları açıklandı

  Xiaomi‘nin alt markası Redmi‘nin sevilen akıllı telefon serisinin satış rakamları açıklandı. Redmi 8, Redmi 8A, Redmi Dual ve Redmi 8A Pro olmak üzere 4 farklı akıllı telefona sahip olan serisi dünya çapında oldukça başarılı bir satış performansı gösterdi.

  Xiaomi Redmi 8 Serisininden Satış Başarısı

  Geçtiğimiz yılın Eylül ayından itibaren tanıtılan 4 akıllı telefonla toplamda 19 milyondan fazla satış gerçekleştiren Xiaomi başarısını kutluyor. Dünya çapında yoğun ilgi gören akıllı telefonu Xiaomi’nin piyasadaki varlığına güçlendiriyor.

  Yakın zamanda Redmi 9 serisini duyuran Xiaomi aynı başarıyı yakalamak istiyor. Sunduğu özelliklerle rakiplerini korkutan Xiaomi fiyat politikasıyla da ilgiyi üzerine çekiyor. Geçtiğimiz aylarda Xiaomi akıllı telefon fiyatlarının ülkemizde birden ve yüksek şekilde arttırılması tepkileri çekse de Xiaomi tekrar eski fiyat politikasına dönmeye başlıyor.

  Redmi 9 serisinin ülkemizde de bir hayli ilgi çektiğini söylemek mümkün. Özellikle yılın 3. ve 4. çeyrek raporlarında Redmi 9 serisinin satış rakamları hakkında daha net konuşmak mümkün olacak. Redmi 8 serisi ile gerçekçi bir karşılaştırma için Eylül ayını beklemek daha doğru görünüyor.

  Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

  Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir