GAL token Galatasaray’a 100 milyon TL kazandırdı

GAL token

GAL token Galatasaray’a 100 milyon TL kazandırdı

ABONE OL 

Galatasaray ve Socios iş birliği ile oluşturulan Galatasaray taraftar token (GAL), Galatasaray’a 100 milyon TL gelir elde ettirdi. 10 TL ön satış fiyatıyla satışa sunulan ve ardından Chiliz borsasında listelenmişti.

GAL Token Rekor Gelir Sağladı

Galatasaray SK bugün yaptığı açıklama ile GAL token sayesinde 100 milyon TL gelir elde edildiğini açıkladı. 10 milyon adet arza sahip olan GAL token, büyük ilgi çekiyor. Öyle ki 15 Mayıs tarihinde 24 saat içerisinde 220 milyon dolardan fazla işlem hacmine ulaşmıştı.

Ülkemizdeki ilk taraftar token olan GAL token‘a en fazla ilgi gösteren ülkeler ise başta Türkiye olmak üzere Fransa, Polonya, İtalya, Almanya ve Japonya olarak kayıtlara geçti. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, spor kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Spor kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor. Spor kulüpleri ile en baştan anlaşma sağlanmışsa ise belirlenen tarihte ön satış gerçekleştiriliyor ve ardından Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir