ABD’li milyarder 1.5 milyar dolarlık kripto para yatırımı yapabilir

ABD'li milyarder Carl Icahn kripto para yatırımı

ABD’li milyarder 1.5 milyar dolarlık kripto para yatırımı yapabilir

ABONE OL 

ABD’li milyarder Carl Icahn, kripto para yatırımı yapmayı planlıyor. Daha önce kripto paralara olan olumsuz yaklaşımıyla bilinen Icahn, şimdilerde 1.5 milyar dolarlık kripto para yatırımı yapmak için araştırmalarını sürdürüyor.

1.5 Milyar Dolarlık Kripto Para Yatırım İçin Araştırma Yapıyor

ABD’li milyarder Carl Icahn kripto paralara olan olumsuz tavrını yumuşattı. Daha önce kripto paraları Mississippi Balonu’na benzeten Icahn, yaptığı açıklama ile bu fikrini geride bıraktığını ortaya koydu:

”İşin tamamına bakıyorum. Şu anda ne satın alacağıma bakmıyorum. Ben sadece bu işe ve buna nasıl dahil olabileceğime bakıyorum.”

Carl Icahn

Kripto para birimlerine karşı olumsuz fikirlerini geride bırakan milyarderler arasına katılan Icahn’nın yaklaşık olarak 1.5 milyar dolar gibi bir yatırım planladığı iddia ediliyor.

Ünlü Milyarder Bitcoin’e Sıcak Bakmaya Başlamıştı

Forbes verilerine göre 2.1 milyar dolarlık bir serveti bulunan Howard Marks, geçtiğimiz yıllarda Bitcoin hakkında ”temeli olmayan bir moda” açıklaması yapmıştı. Pazartesi günü katıldığı etkinlikte ise Bitcoin olan tavrının tamamen değiştiğini ve daha önce yaptığı açıklamanın bilgisiz bir ifade olduğunu belirtmişti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir