FTX CEO’su Huobi’yi satın almayacağını açıkladı!

FTX CEO'su Robinhood

FTX CEO’su Huobi’yi satın almayacağını açıkladı!

ABONE OL 

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried‘in Huobi borsasını satın alacağı iddia edilmişti. CEO bu iddiaları reddederek ne kendisinin ne de şirketinin Huobi’yi satın almayacağını açıkladı.

FTX CEO’su Huobi İddialarını Reddetti

FTX CEO’su SBF’in ismi son aylarda kripto para şirketlerini alma iddiaları arasında yer alıyor. Ancak ortaya çıkan her iddia bizzat SBF tarafından reddediliyor. Yakın zamanda Huobi kurucusunun çoğunluk hissesini satacağı haberleri ortaya çıkmıştı.

Bu haberlerin ortaya çıkmasıyla birlikte gözler SBF’in üzerine çevrilmişti. Kısa süre içerisinde açıklama yapan SBF, bu iddiaları reddederek ne kendisinin ne de FTX’in Huobi‘yi satın almayacağını ifade etti.

FTX CEO’su Huobi’yi satın almayacağını açıkladı!

FTX CEO’su Robinhood İddialarını Yalanladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan FTX’in CEO’su namı diğer SBF, Reuters‘a konuştu. SBF, yaptığı açıklamada Robinhood‘u satın alacakları iddiasını yalandı ve satın alma gibi bir hamleleri olmadığını ifade etti.

Daha önce yerel kripto para borsalarını satın almasıyla dikkatleri çeken FTX‘in 8 milyar dolar karşılığında Robinhood platformunu satın alacağı ifade edilmişti. SBF konu ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Robinhood ile aktif bir birleşme ve satın alma görüşmesi yok.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir