Formula 1 bilet fiyatları açıklandı!

Formula 1 bilet fiyatları

Formula 1 bilet fiyatları açıklandı!

ABONE OL 

Formula 1 yönetimi geçtiğimiz aylarda Korona virüsü vakalarının yüksek olması sebebiyle ülkemizi takvimden çıkarmıştı. Ancak aşılamanın hızlı bir şekilde sürmesinin ardından ve vakalardaki düşüşle birlikte Türkiye, yeniden Formula 1 takvimine alınmıştı. Şimdi de Formula 1 bilet fiyatları açıklandı.

İşte Formula 1 Bilet Fiyatları!

Formula yaptığı resmi açıklama ile Singapur‘un takvimden çıkarıldığını ve yerine Türkiye’nin eklendiğini açıklanmıştı. 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Formula 1 Turkish GP bilet fiyatları da açıklandı. Intercity Park resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile biletlerin 12 Temmuz 12:30’da satışlarının başlayacağı açıklandı. İşte fiyatlar:

Formula 1 bilet fiyatları açıklandı!

Formula 1 CEO’su Stefano Domenicali Türkiye’nin takvime yeniden dahil olmasıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

”Intercity İstanbul Park’a döndüğümüz için çok mutluyuz. Dünyanın en güzel pistlerinden bir tanesinde geçen yıl olduğu gibi harika bir yarış görmeyi umuyoruz. Formula 1’in tekrar İstanbul’da gerçekleşmesi için Intercity İstanbul Park Yönetim Kurulu Başkanı Vural Ak’a ve tüm Intercity İstanbul Park yönetimine, gösterdikleri gayret için çok teşekkür ediyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.