Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinden görüntüler geldi

Netflix Pera Palas'ta Gece Yarısı

Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinden görüntüler geldi

ABONE OL 

Netflix yerli dizilere bir yenisini ekledi. Hazal Kaya ve Selahattin Paşalı‘nın başrolünde yer aldığı Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinden görüntüler Hazal Kaya tarafından paylaşıldı.

Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı Dizisi Geliyor!

Netflix ülkemizdeki içeriklerine bir yenisini daha ekledi. Hakan: Muhafız ile başlayan yerli dizilerin arasına Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi dahil oldu. Çekimleri sonlanan dizinin setinden görüntüler Hazal Kaya’nın Instagram hesabında karşımıza çıktı.

Dizinin konusu Netflix tarafından şöyle açıklanmıştı:

”Sekiz bölümden oluşan dizi, genç bir gazeteci olan Esra’nın İstanbul’daki efsanevi Pera Palas Oteli ile karşılaşmasını konu alıyor. Otel hakkında yazı yazmak üzere görevlendirilen Esra, yanlışlıkla tarihi odalardan birinin 1919 yılına açılan bir kapı olduğunu keşfeder. Geçmişe doğru bir yolculuk yapar ve modern Türkiye’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’e karşı düzenlenen siyasi bir komplonun ortasına düşer. Artık Esra, kurnaz otel müdürü Ahmet ile birlikte Türkiye tarihinin akışını ve geleceğini korumak zorundadır. Ancak, Esra, İstanbul’un en çılgın kulübünün sahibi, yakışıklı ve gizemli Halit ile tanışır tanışmaz, 1919 İstanbul’unda hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını ve kimsenin aslında söylediği kişi olmadığını anlar.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.