Fenerbahçe kripto para çıkaracak!

Fenerbahçe kripto para

Fenerbahçe kripto para çıkaracak!

ABONE OL 

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç, bugün düzenlenen basın toplasından birtakım açıklama yaptı. Bu açıklamalar arasında en dikkat çekeni ise kripto paralar ile ilgili olanıydı.

Fenerbahçe Kripto Parası Geliyor

Ali Koç kripto paralar ile ilgili sorulan soruya şu şekilde cevap verdi:

”Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda şirketten destek var, bunlardan müthiş teklifler var, bunları kabul edeceğiz. Bu konuda inanılmaz talep var. Kripto paradan çok büyük bir gelir elde edeceğiz.”

Fenerbahçe kripto parası olan üçüncü Türk spor kulübü olmaya çok yakın. Chiliz isimli kripto paranın şirketi olan Socios.com ile anlaşan Galatasaray, GAL isimli taraftar token’ını üretmişti. Ardından yine Socios.com ile anlaşan Trabzonspor, TRA isimli taraftar token’ını üretmişti.

Galatasaray ve Trabzonspor Kripto Paraları Satışa Sunulmuştu!

Galatasaray, Şubat 2020‘de başlayan token arzıyla birlikte Galatasaray Taraftar Token’ı almaya başladı. Galatasaray Spor Kulübü için 10 TL değerinde 10 milyon adet token basıldı. Basılan token’ların belli bir kısmı ücretsiz olarak dağıtılacak.

Socios.com tarafından üretilen ‘TRA‘ ismiyle satışa sunulan Trabzonspor’un kripto parası yoğun ilgiyle karşılanmıştı. 650 bin adet TRA token 8 TL fiyatıyla satışa sunulmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.