DeFi token’lar değer kaybediyor ancak hacim düşmüyor!

DeFi token'lar

DeFi token’lar değer kaybediyor ancak hacim düşmüyor!

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) token’ları son bir ayda büyük oranlarda değer kaybı yaşadı ancak dikkat çekilmesi gereken bir detay bulunuyor. DeFi token’larının toplam hacminde bir düşüş görünmüyor. Detaylara hep birlikte göz atalım.

DeFi Token’lar Değer Kaybediyor

DeFi token’ların fiyatları son bir ayda Bitcoin’in düşüşü ve kararsız hareketleri ile birlikte ciddi bir düşüş yaşadı. Ancak toplam DeFi hacmi hala 11 milyar doların üzerinde. Birçok uzmana göre bir balon olarak görülen DeFi hacim olarak güç kaybetmedi ancak fiyat düşüşleri yatırımcıları olumsuz etkiliyor.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Bitcoin fiyatındaki kararsız hareketler neredeyse tüm altcoinlerin ciddi oranlarda değer kaybetmesine sebep oldu. DeFi token’larda bu düşüşten nasibini aldı. Çoğu yatırımcı DeFi token’larındaki düşüşün sebebini yoğun satışa bağlasa da veriler bunun doğru olmadığını gösteriyor.

DeFi token’ların hacim sıralaması

DeFi token’lar arasında en yüksek hacme sahip olan token’ların Uniswap, Maker, Aave, WBTC ve Curve Finance olduğu görülüyor.

11.3 milyar dolarlık hacme sahip olan DeFi tokenların önümüzdeki günlerde nasıl performans sergileyeceği ise merak konusu oldu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir