Beşiktaş kripto para çıkarmaya hazırlanıyor

Beşiktaş kripto para

Beşiktaş kripto para çıkarmaya hazırlanıyor

ABONE OL 

İlk olarak Galatasaray‘ın ardından Trabzonspor‘un kendi kripto parasını çıkarmasının ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan kripto para hamlesi bekleniyor. Ali Koç‘un bugün yaptığı açıklamada kripto para çıkaracaklarını belirtmesinin ardından Beşiktaş‘ın da kripto para çıkarmaya hazırladığı ortaya çıktı.

Beşiktaş Kripto Parası Geliyor!

Beşiktaş Jimnastik Kulübü 2. Başkanı Adnan Dalgakıran önderliğinde sürdürülen kripto para çalışmalarından yaklaşık 50 milyon TL gelir bekleniyor. Ülkemizdeki spor kulüplerinin maddi olarak zor bir dönemden geçtiği şu sıralarda kripto para hamleleri ardı ardına geliyor. Beşiktaş kripto parasını üretmesiyle birlikte maddi anlamda nefes almak istiyor.

Çalışmanın detaylarında ise bir hayli büyük detay yatıyor. Beşiktaş piyasaya 1 milyar TL değerinde kripto para sürmesi hedefleniyor. Ortaya çıkan bu detaylar ise ilk defa Orta Çizgi’nin haberinde yer aldı.

Galatasaray ve Trabzonspor Kripto Paraları Satışa Sunulmuştu!

Galatasaray, Şubat 2020‘de başlayan token arzıyla birlikte Galatasaray Taraftar Token’ı almaya başladı. Galatasaray Spor Kulübü için 10 TL değerinde 10 milyon adet token basıldı. Basılan token’ların belli bir kısmı ücretsiz olarak dağıtılacak.

Socios.com tarafından üretilen ‘TRA‘ ismiyle satışa sunulan Trabzonspor’un kripto parası yoğun ilgiyle karşılanmıştı. 650 bin adet TRA token 8 TL fiyatıyla satışa sunulmuştu.

Fenerbahçe Kripto Parası Geliyor

Ali Koç kripto paralar ile ilgili sorulan soruya şu şekilde cevap verdi:

”Ya kendimiz yapacağız ya da çok sayıda şirketten destek var, bunlardan müthiş teklifler var, bunları kabul edeceğiz. Bu konuda inanılmaz talep var. Kripto paradan çok büyük bir gelir elde edeceğiz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.