Fallout: New Vegas için Corona virüsü modu

   Fallout: New Vegas için Corona virüsü modu

  Dünya’nın neredeyse tüm ülkelerine yayılan ve binlerce insanın ölümüyle sonuçlanan corona virüsü artık oyunlara geliyor.

  Fallout: New Vegas oyunu için yeni bir özellik getiren yapımcı şirket, Immersive Coronavirus modunu ekledi. Yeni modla beraber karakter yarasa çorbası içerek virüse yakalanıyor ve hayatta kalma çabası içine giriyor.

  Birkaç ay önce Çin şehrinin Wuhan kentinde ortaya çıkan virüs, tüm dünyayı etkilemeye başladı. JotunYmir adında bir mod geliştiricisi de Fallout: New Vegas oyunu için corona virüsü modu geliştirdi. Immersive Coronavirus moduyla oyuna yarasa çorbası eklendi ve karakter çorba içerek enfekte oluyor.

  Bu mod corona virüsü adına oyun dünyasında bilinen ilk mod oldu. Zombi salgını benzeri bir virüs olarak görünen bu virüsü yakın zamanda oyun dünyasında sıklıkla göreceğiz.

  Fallout Nev Vegas’ın Immersive Coronavirus modunu oynayabilmek için, Dead Money Gun Runners’ Arsenal, Honest Hearts, Lonesome Road ve Old World Blues DLC’lerinin yüklü olması gerekiyor.

  Oyun dünyasının ilgisini çekecek bu haberle beraber mod eksikliği yaşayan geliştiriciler de sevinebilir. Uzun zamandır yeni oyun modu getiremeyenler için de bir ekmek kapısı olabilir. Corona virüsünü hangi oyunlara daha dahil olacağını hep birlikte göreceğiz.

  Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

  Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İlginizi çekebilir
  Samsung Galaxy M21 tanıtıldı! İşte özellikleri
  Call of Duty Warzone: Yeni Battle Royale modu
  The Last of Us oyunu dizi olarak karşımıza çıkıyor

  İlginizi Çekebilir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir