Facebook siyasi grup önerilerini kaldırıyor!

Facebook siyasi grup

Facebook siyasi grup önerilerini kaldırıyor!

ABONE OL 

Facebook aldığı yeni karar sonucunda siyasi ve sivil grupları önermeyi bırakıyor. Facebook bu uygulamayı ilk olarak ABD’de başlatmıştı. Şimdi ise tüm dünyada uygulamaya başlıyor.

Facebook Siyasi Grup Önermeyecek!

Facebook siyasi ve sivil sorunları ile ilgili grupları önermeyi bırakıyor. Önerilen gruplarda geri plana bırakılacak olan bu gruplar, daha az kişi tarafından ulaşılacak. Facebook tarafından bu grupların içerikleri ”düşük kaliteli” olarak nitelendiriliyor. Önerilerden kaldırılarak daha az insana gösterilecek olan bu grupların içerikleri de daha az kişiye ulaşacak.

Belirlenen kuralları ihlal eden kişi ve gruplara yaptırım uygulanacak. Eğer yaptırımın ardından kuralları yine uyulmuyorsa hesaplar ve gruplar tamamen kapatılacak.

Facebook siyasi grup önerilerini kaldırıyor!

Facebook Rapçilere Özel BARS İsimli Uygulama Geliştirmişti

BARS isimli uygulamanın asıl hedef kitlesi rap ile ilgilenen kişiler. Rap müzik yapan kullanıcılarına ‘Challenge‘ imkanı da sunan uygulama yakın zamanda yeni bir trend haline gelebilir.

TikTok ve diğer müzik destekli video programlara rakip olacak olan BARS isimli uygulama 60 saniyelik video çekme imkanını kullanıcılarına sunacak. Video kaydı tamamlandıktan sonra filtre desteği sunacak BARS uygulaması, AutoTune filtresini de kayıt alacak kullanıcılara sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir