Exxen yayın akışı (Ağustos)

Exxen yayın akışı

Exxen yayın akışı (Ağustos)

ABONE OL 

Acun Ilıcalı tarafından kurulan Exxen platformu özellikle yerli içeriklerle büyük yol kat etmeye devam ediyor. Birçok seyirci ise güncel Exxen yayın akışını merak ediyor. İçerisinde bulunduğumuz ağustos ayının Exxen yayın akışına hep birlikte göz atacağız.

Exxen Yayın Akışı (Ağustos 2023)

  • Konuşanlar: Hasan Can Kaya tarafından YouTube’dan yayına başlayan ve ardından Exxen’e transfer olan Konuşanlar, yeni bölümleriyle ağustos ayında da Exxen platformunda izleyicilerin karşısına çıkıyor.

  • Gibi: Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kalemiyle karşımıza çıkan ve milyonların beğenisini kazanan Gibi, yeni sezonlarıyla Exxen platformunda yer alıyor. En son duyurulan 4. sezon ise mayıs ayında Exxen platformunda yayınlandı.

  • Sizi Dinliyorum: Onur Buldu’nun farklı karakterlere hayat verdiği Sizi Dinliyorum’da her bölümde farklı çiftler ve birçok konuk oyuncu yer alıyor. Onur Buldu ve karakterleri, Sizi Dinliyorum’da eşsiz bir ilişki terapisi deneyimi sunuyor.

  • Sadece Arkadaşız: Aynı evi paylaşmaya karar veren Ece ve Umut’un hayatı; Umut’un halasından gelen sürpriz bir kararla altüst olur. Tüm mal varlığını elinden çıkarmaya karar veren hala, elinde kalan tek evi ilk önce kim evlenirse ona bırakacaktır. Umut ve Ece, evliliğe sıcak bakmasalar da evin sahibi olabilmek için her gün farklı biriyle randevuya çıkarak doğru eşi aramaya başlarlar.

  • Aşk Kumardır: Genellikle kentli ve orta sınıf bireylerin merkezde olduğu; zeki, sıradan, maço, nevrotik, kafası karışık, dominant, çapkın, duygusal, öngörülemez ve eğlenceli karakterlerin ilişkilerine, iletişimsizliklerine ve çatışmalarına tanık olun.

  • İlginç Bazı Olaylar: İbo, hayallerinin peşinden koşmayıp Bursa’da ailesinin yanında kalmaya devam etseydi nasıl bir hayatı olurdu? Nişanlısı tarafından terk edilen ve ailesiyle beraber yaşayan 37 yaşındaki İbo acaba ailesinin çizdiği yoldan mı gidecek, yoksa kendi yolunu mu çizecek?

  • Vahşi Şeyler: Bir suça ortak oldular ve küllenen aşkları yeniden alevlendi. Peki şimdi ne yapacaklar? “Vahşi Şeyler” evliliğin anatomisini sorgularken hem aksiyon hem de komedi bir an olsun eksik olmuyor.

  • Katarsis: Kafanızı çevirdiğiniz her olay için, görmezden geldiğiniz her hayat için, kendinizde fark etmediğiniz her duygu için, vicdanınızın sesini açar mısınız? Uzman Psikolog Gökhan Çınar, Katarsis ve Katarsis X-TRA’da konuklarına farklı bir açıdan yaklaşıyor.

  • Şeref Bey: O romantik ve hassas olduğu kadar prensiplerine sıkı sıkıya bağlı ve son derece inatçı. Arnavutluk’tan Türkiye’ye göç eden ve en iyi aşçılar arasında gösterilen Şeref Bey bu kez yeni bir hayat için yola çıkıyor ama hiç beklemediği sürprizler ve kim bilir belki de yeni bir aşk onu bekliyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir