WhatsApp Web bildirimler nasıl kapatılır?

WhatsApp Web bildirimler nasıl kapatılır

WhatsApp Web bildirimler nasıl kapatılır?

ABONE OL 

2 milyarı aşkın kullanıcısı bulunan WhatsApp‘ın Web sürümü de yoğun bir şekilde kullanılıyor. Birçok kullanıcı tarafından farkında olmadan açılan bildirimlerin nasıl kapatılacağına hep birlikte göz atacağız. WhatsApp Web bildirimler nasıl kapatılır?

WhatsApp Web Bildirimler Nasıl Kapatılır?

Dünyanın en popüler ve en fazla kullanıcıya sahip çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Web sürümünde de yoğun bir kullanıcı akışına sahip. Birçok kullanıcı tarafından yanlışlıkla aktif edilen WhasApp bildirimlerinin nasıl kapatılacağını son derece basit bir şekilde sizlere aktaracağız.

  • Öncelikle WhatsApp Web’e giriş yapın. Hemen ardından aşağıda da gördüğünüz üç noktalı butona tıklayın.

Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan seçeneklerden ‘Ayarlar’a tıklayın. Hemen sonra karşınıza çıkacak ekranda ise ‘Bildirimler‘e tıklayın.

Yukarıdaki görselde de görüldüğü gibi ‘Mesaj Bildirimleri‘ butonundaki tiki kaldırarak bildirimlerin gelmesini önleyebilirsiniz. Son derece basit olan bu yöntemi 5 saniye gibi kısa sürede uygulayabilirsiniz.

WhatsApp Web, kullanım olarak birçok ofis çalışanı ve bilgisayar üzerinden çalışan kişiler için son derece verimli bir yöntem olarak biliniyor. Akıllı telefona göz atmadan yalnızca bir karekod okutarak hesabınızı aktifleştirebileceğiniz ve birçok WhatsApp özelliğini kullanabileceğiniz bu internet sitesi yaklaşık 1 milyar kullanıcı tarafından kullanılıyor.

Özellikle WhatsApp’ın ‘Durum‘ özelliğini de Web sürümüne entegre etmesiyle birlikte birçok kullanıcı çalıştığı süre boyunca akıllı telefona bakmadan Web sürümünü kullanıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir