ICO dönemi Ethereum yatırımcısı 90 milyon dolarlık Ethereum taşıdı!

Ethereum yatırım

ICO dönemi Ethereum yatırımcısı 90 milyon dolarlık Ethereum taşıdı!

ABONE OL 

Ethereum fiyatının 2.200 doları aştığı şu günlerde yeni bir gelişme yaşadı. Ethereum’un ön satış sürecinde yatırım yapan bir Ethereum yatırımcısı yaklaşık 90 milyon dolarlık değere sahip Ethereum’u Kraken borsasına taşıdı.

Ethereum Yatırımcısı Borsaya Yüklü Ethereum Gönderdi

Kripto para yatırımcılarının piyasa hareketleriyle iştahlarının arttığı dönemin başladığı analistler tarafından dile getiriliyor. Ethereum’un ön satış (ICO) sürecinde yatırım yapan bir yatırımcı, sahip olduğu 90 milyon dolar değerine sahip 39.260 Ethereum’u Kraken borsasına taşıdı.

Bu işlem sebebiyle yatırımcının Ethereum‘larını satmasının muhtemel olduğu söyleniyor. Bilindiği gibi soğuk cüzdanlardaki kripto paraların sıcak cüzdanlara (borsa cüzdanları) gönderilmesi satış amaçlı olduğunu gösteriyor.

Ethereum Cüzdanı 4 Yılın Ardından Aktif

Kripto para cüzdanları yavaş yavaş aktifleşmeye başlıyor. Birkaç ay önce 6 yıldır sessiz olan bir Bitcoin cüzdanı aktifleşmiş ve 56 milyon dolar değerinde Bitcoin transfer edilmişti. Bu haberin üzerinden kısa bir süre geçmeden 4 yıldır sessiz olan bir Ethereum cüzdanından transfer gerçekleştirilmişti.

Bu transfer ile birlikte 4 yıl önce yaklaşık olarak 286 bin dolar ödenerek satın alınan 2.594 Ethereum, 4.2 milyon dolar karşılığında satılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir