Crypto com İngiltere’den yeni bir onay daha aldı!

Crypto com İngiltere

Crypto com İngiltere’den yeni bir onay daha aldı!

ABONE OL 

Crypto com isimli kripto para borsası İngiltere‘deki düzenleyiciden bir onay daha aldı. Alınan onayla birlikte İngiltere’de en fazla onaya sahip olan kripto para borsalar arasında yerini aldı.

Crypto com İngiltere’den Bir Onay Daha Aldı

Kripto para borsalarının faaliyet gösterdikleri ülkelerin düzenleyici kuruluşlarından onay almak için sıkı çalışmalar yaptığı biliniyor. Crypto com borsası geçtiğimiz yılın ağustos ayında İngiltere Finansal Davranış Otoritesi‘nden kripto varlık işletmecisi unvanını almıştı.

Aradan geçen 1.5 yılın ardından Crypto com borsası yine İngiltere’den Elektronik Para Kurumu lisansı aldı. Bu lisans ile ilgili Crypto com CEO’su Kris Marszalek şu ifadeleri kullandı:

Birleşik Krallık, işimiz ve sektör için son derece önemli bir pazara sahip olmaya devam ediyor. Kripto için sorumlu inovasyon konusundaki kolektif arayışımızda FCA’daki küresel bir düzenleyici liderle işbirliği yapmaya devam etmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Crypto com İngiltere Onayını da Aldı

Kripto para borsaları ülkelerden düzenleyici onayları almaya devam ediyor. Başta Binance ve Crypto com borsaları aldıkları düzenleyici onaylarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Cryptocom borsası geçtiğimiz günlerde Güney Kore’den düzenleyici onayı almıştı.

Girişimlerini sürdüren Crypto com borsası şimdi de İngiltere’den onay almıştı. İngiltere Finansal Davranış Otoritesi‘ne (FCA) yapılan kripto varlık işletmecisi unvanını almıştı. Bu sayede Crypto com faaliyetlerini resmi ve legal bir şekilde sürdürecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir