Ethereum balinaları SHIB satın almaya devam ediyor!

Ethereum balinaları SHIB

Ethereum balinaları SHIB satın almaya devam ediyor!

ABONE OL 

Son günlerde Ethereum balinaları SHIB satın alımlarına yenilerini ekliyor. Özellikle Ethereum balinalarının SHIB satın alması merak uyandırıyor. Yapılan dev alımlara bir yenisi daha eklendi ve 4 trilyon SHIB satın alındı.

Ethereum Balinaları SHIB’e Doymuyor

Ethereum yatırımcıları meme token olarak ifade edilen Shiba Inu (SHIB)’ya büyük ilgi gösteriyor. Parça parça ancak dev sayılabilecek alımlar yapan balinalar son olarak 4 trilyon adet SHIB satın aldı. 0.0000341 dolar fiyatından 4 trilyon adet SHIB için 136 milyon dolar ödeme yapan balina şimdiden 10 milyon dolar kâr elde etti. Zaten bu alımın yapılması fiyatı doğrudan yukarı çekti.

Ethereum balinaları SHIB satın almaya devam ediyor!

Daha Öncede 3.2 Trilyon SHIB Alınmıştı

Gimli isimli Ethereum balinası da 28.236.296.316 adet SHIB satın almış ve elindeki SHIB miktarını 1.234.364.010.060‘a yükseltmişti. Cüzdanda bulunan SHIB’lerin anlık değeri ise 42.8 milyon doları aşıyor.

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekmişti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir