İngiltere’de AFC token reklamları yasaklandı!

AFC token reklamları

İngiltere’de AFC token reklamları yasaklandı!

ABONE OL 

Socios ile Arsenal FC arasında anlaşma sonucunda AFC token üretilmiş ve listelenmişti. Arsenal, doğal olarak AFC token reklamlarını stadyumda yapıyor ancak İngiltere Reklam Standartları Kurumu (ASA) yayınlanan iki reklamı kaldırıldı.

AFC Token Reklamlarına Düzenleyici Müdahale Etti

İngiltere Reklam Standartları Kurumu (ASA), AFC token hakkında açıklamada bulundu ve Arsenal kulübünün taraftar token’ı AFC token’ın iki reklamının kaldırılmasına karar verildiğini ifade etti. Sebep olarak şu ifadeler kullanıldı:

Kripto varlıklara yapılan yatırımı önemsizleştiriyor, tüketicilerin deneyimsizliğinden veya saflığından yararlanılıyor. Yatırım riskini göstermiyor ve token’ın bir kripto varlığı olduğunu açıkça ortaya koymuyor.

Arsenal FC tarafından ise şu açıklama yapıldı:

Taraftarlarımıza pazarlama konusundaki sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz. Taraftarlarla promosyonlarımızla ilgili iletişimleri dikkatlice inceledik ve finansal riskler hakkında bilgi verdik.

İngiltere’de AFC token reklamları yasaklandı!

AFC Token MEXC’de!

MEXC Global resmi Twitter hesabından yaptığı duyuru ile AFC token listeleyeceğini açıkladı. Dün Chiliz.net ve Paribu borsalarında listelenen AFC token bugün 16:00‘da MEXC Global borsasında listelenecek. Listeleme borsanın Assessment Zone (Değerlendirme Bölgesi) alanında listelenecek. AFC token MEXC’de listelenme haberi AFC yatırımcılarını bir hayli sevindirdi.

Komisyon indirimiyle MEXC Global borsasına üye olmak için TIKLAYIN. Listelenmeden önce dilerseniz Paribu ve Chiliz.net borsalarından satın alabilirsiniz. Chiliz.net borsasına üye olmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir