Jack Dorsey Bitcoin vurgusu yapmaya devam ediyor!

Jack Dorsey, Bitcoin

Jack Dorsey Bitcoin vurgusu yapmaya devam ediyor!

ABONE OL 

Cardi B bir tweet paylaştı ve ”Sizce kripto doların yerini alacak mı?” sorusunu takipçilerine yöneltti. Tweet’e Twitter’ın kurucusu ve eski CEO’su Jack Dorsey‘den Bitcoin yanıtı geldi.

Jack Dorsey Bitcoin Yanıtını Verdi

Kripto paralar ünlü isimler tarafından da yakından takip ediliyor. ABD’li rapçi Cardi B, Twitter hesabından ”Sizce kripto doların yerini alacak mı?” sorusunu sordu. Kripto paralar ile ilgili açıklamalar ve yatırımlarıyla dikkatleri çeken Jack Dorsey ”Evet, Bitcoin alacak” cevabını verdi.

Jack Dorsey Daha Önce de Şu Açıklamaları Yapmıştı

Twitter’ın eski CEO’su Jack Dorsey, yayınladığı bir dizi tweet ile Bitcoin hakkında fikirlerini ifade etmişti. Jack Dorsey bilindiği gibi Square isimli bir dijital ödeme şirketinin sahibi. Square, Cash App isimli uygulamasıyla da Bitcoin alım satım imkanı tanıyor. Dorsey, Square şirketinin bir Bitcoin donanım cüzdanı geliştireceğini de açıklamıştı:

”Square, bir Bitcoin donanım cüzdanı yapmayı düşünüyor. Bunu yaparsak, yazılımdan donanım tasarımına kadar tamamen açık bir şekilde ve toplulukla iş birliği içinde inşa edeceğiz. Bu düşünceye yol gösterici ilkelerimizden bazılarını paylaşarak doğru yoldan başlatmak istiyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir