Ethereum 2.0 sözleşmesi için gerekli Ethereum toplandı

 Ethereum 2.0 sözleşmesi için gerekli Ethereum toplandı

Ethereum 2.0 sözleşmesinin gerçekleşmesi için gerekli olan 524.288 Ethereum toplandı ve toplanan Ethereum 600 bini geçti. Ethereum 2.0 sözleşmesi 1 Aralık tarihinde gerçekleşecek.

Ethereum 2.0 Sözleşmesi İçin Her Şey Tamam!

Ethereum 2.0 sözleşmesi Ethereum için bir dönüm noktası olacak. 1 Aralık‘tan bu yana Ethereum enerji verimliliği, daha fazla kapasite ve işlemlerin daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlayacak. Normalde saniyede 15 işlem gerçekleştirebilen Ethereum, 2.0’a geçiş sağlandığında saniyede 2.000 işlem gerçekleştirilecek.

Ethereum 2.0 sözleşmesi için gerekli Ethereum toplandı

2.0 güncellemesi için 6.500 ETH yatıran Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, gerekli Ethereum miktarının toplandığını attığı tweet ile açıkladı:

Sözleşmesinin gerçekleşmesi için gereken Ethereum miktarının toplanması işlemi Ethereum fiyatının da artmasını sağladı. Ethereum şu an 616 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Ethereum Madencileri DeFi Sayesinde Yüksek Gelir Elde Ediyor!

Ethereum Blockchain ağının güvenliğini ve işlemlerin gerçekleşmesini sağlayan Ethereum madencileri DeFi sayesinde yüksek gelir elde etmişti. Bilindiği gibi DeFi projeleri Ethereum Blockchain ağını kullanıyor ve gerçekleştirilen transferlere Ethereum cinsinden işlem ücreti ödeniyor. Bu ücretler ise madencileri gerçekleştirdikleri işlem kadar kazanmasını sağlayan bir havuza gidiyor ve ardından dağıtılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir