Erşan Kuneri 2. sezonu ve yeni film müjdesi!

Erşan Kuneri 2. sezonu ve yeni film müjdesi!

Erşan Kuneri 2. sezonu ve yeni film müjdesi!

ABONE OL 

Bugün hem Netflix Türkiye hem de Cem Yılmaz‘ın resmi Twitter hesaplarından Erşan Kuneri 2. sezonu için duyuru yapıldı. Aynı zamanda dizinin ilk sezonunun Netflix’te tüm zamanların en çok izlenen yerli yapımı olduğu da açıklandı.

Erşan Kuneri 2. Sezon Müjdesi

Başta seyircilerimize, iş arkadaşlarıma uzun soluklu ortaklığımız için Netflix’e teşekkür ederim. 2 büyük film ve yeni gösterilerimle uzun bir zaman Netflix’teyim. Erşan Kuneri Netflix’te tüm zamanların en çok izlenen yerli yapım olmuş bundan olabilir 🙂” tweetiyle Netflix ile daha çok iş yapacağını duyuran Cem Yılmaz başka bir tweette müjdeyi veren bir link paylaştı.

Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri”, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu.

Haftalarca konuşulan ve Netflix’in Top 10 listelerinden inmeyen dizi 2. sezonunda yepyeni hikayesiyle izleyiciyle buluşacak.

Yaratıcı dünyası, güçlü kalemi ve sınır tanımayan oyunculuğu ile Cem Yılmaz, Netflix ortaklığında içerisinde dizi, film ve stand-up projelerinin yer aldığı toplamda 6 projeye imza atacak.

Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan “Erşan Kuneri”, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği dizide, başrollerde; Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak yer alıyor. Erşan Kuneri 2023’te yeni sezonuyla ve yepyeni hikayesiyle kaldığı yerden devam edecek.

Bununla birlikte, Cem Yılmaz ve Netflix, içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmayı da müjdeledi. Yapılan anlaşmaya göre, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda 2 dizi, 2 film ve 2 stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan “Do Not Disturb”un çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor.

Melisa Eyiakkan
Publicist

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Yaşam kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir