Epic Games 110 TL’lik oyunu ücretsiz dağıtıyor

Epic Games 110 TL'lik oyunu ücretsiz dağıtıyor

Epic Games 110 TL’lik oyunu ücretsiz dağıtıyor

ABONE OL 

Epic Games her hafta ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor, şirket bu hafta mağazasında 110 TL değerinde bir oyunu ücretsiz olarak dağıtacağını açıkladı.

Epic Games 110 TL’lik Oyunu Ücretsiz Dağıtıyor

Şirket bu hafta oyunculara Windbound isimli oyunu ücretsiz olarak sunuyor. 17 Şubat saat 19.00’a kadar ücretsiz olarak dağıtılacak olan oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 2.4ghz Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670
  • Depolama: 4 GB
Epic Games Windbound oyununu ücretsiz olarak dağıtacak

Keşfedilmemiş bir adada mahsur kalan yalnız bir kazazede olarak, hayatta kalmak için karayı ve tehlikeli denizleri keşfedin, onlara uyum sağlayın ve gezinin. Siz Kara’sınız. Denizde şiddetli bir fırtınaya yakalanmış, kabilesinden ayrı düşmüş bir savaşçısınız. Teknenizden atılarak azgın suların insafına bırakılmış halde, gizemli bir cennet olan Yasak Adaların kıyılarına terk edilmişsiniz.

Tekne, yiyecek ya da alet olmadan, sadece hayatta kalma arzusu ve becerisi ile, bu güzel adanın zengin kaynaklarını ortaya çıkarın. Avlanmak ve doğanın vahşi ve olağanüstü yaratıklarına karşı kendinizi savunmak için aletler ve silahlar üretin.

Daha çok adayı ve üzerlerindeki dağınık halde bulunan harabeleri keşfederken geçmişin sırları ve geleceğe dair işaretler ortaya çıkacaktır. Hepsinin ardındaki gizemi çözerseniz, evinize giden yoldan daha fazlasını bulabilirsiniz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.