EOS Google iş birliği açıklandı! EOS uçuşa geçti

EOS Google

EOS Google iş birliği açıklandı! EOS uçuşa geçti

ABONE OL 

Block.one şirketi tarafından geliştirilen EOS Google ile iş birliği açıklamasının ardından uçuşa geçti. Yapılan anlaşma ile birlikte Google, EOS blok üreticileri arasında yer alacak.

EOS Google ile İş Birliği Konusunda Anlaştı!

Google Cloud ile EOS arasında iş birliği anlaşması yapıldı. Bu anlaşma ile EOS ağına katılacak olan Google, 21 adet olan EOS blok üreticileri arasına katılacak. Haberin açıklamadan önce 2.49 dolardan alıcı bulan EOS, haber açıklandıktan sonra 2.97 dolara kadar yükseldi.

Google Cloud yöneticilerinden olan Allen Day şu açıklamaları yaptı:

Blok üreticisi olma sürecini başlatıyoruz. Kuruluşlar altyapılarına dağıtık defter teknolojisini dahil etmeye başlarken halka açık blok zincirlerindeki bilgilerin güvenli bir şekilde saklanmasını, güvenilir bir şekilde mevcut ve anlamlı yollarla erişilebilir olmasını sağlamakta kararlıyız.

Konu hakkında EOS yöneticilerinden olan Dan Larimer şu açıklamayı yaptı:

Güvenli oracle’lar, zincirler arası işlem raporlaması, anahtar yönetimi ve yüksek bütünlüklü full node doğrulaması aracılığıyla Google Cloud’un bilgi işlem altyapısı, Blockchain teknolojisinin güvenliğini, ölçeklenebilirliğini ve merkeziyetsizliğini kuvvetlendirecek.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir