EOS Ethereum Sanal Makine (EVM) desteğini açıkladı

EOS Ethereum Sanal Makine (EVM)

EOS Ethereum Sanal Makine (EVM) desteğini açıkladı

ABONE OL 

Yatırımcılarını uzun süredir bekleten EOS, özellikle Dan Larimer‘in şirketten ayrıldığını açıkladıktan sonra eski günlerine dönememişti. EOS bu sebepten dolayı Ethereum Sanal Makine (EVM) desteğini sunmaya başlıyor.

EOS Ethereum Sanal Makine (EVM) İle Fark Yaratmak İstiyor

EOS, Ethereum Sanal Makine (EVM) desteğini başlattığını açıkladı. Ethereum Sanal Makine (EVM), Ethereum Blockchain ağında merkezi olmayan uygulamaları (dApps) geliştirme imkanını sunuyordu. EVM yazılım dili de Solidity olarak biliniyor.

EOS da adeta üzerindeki bu ölü toprağını kaldırmak için EVM desteğini duyurdu.

Trust EVM isimli bu sanal makinenin EOS ağını daha verimli ve hızlı bir hale getireceği ifade edildi. EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Trust EVM, EOS EVM üzerinde çalışan Solidity tabanlı uygulamalar için EOS’un hızını, verimini ve maliyetini bir araya getirdiğinde, yeni nesil DeFi ve GameFi’yi sınırsız olanaklarla başlatacak.

EOS Block.one
EOS Ethereum Sanal Makine (EVM) desteğini açıkladı

Block.one EOS İçin Yeniden Harekete Geçti

Geçtiğimiz günlerde EOS Vakfı kurucusu Yves La Rose, EOS geliştirici şirketi Block.one’ı eleştirmişti. EOS için hiçbir şey yapmadıklarını ve yapıyormuş gibi göründükleri ifade eden La Rose, bugün sürpriz bir olayla karşılaştı. Block.one şirketi EOS’u eski günlerine döndürmek için Helios ile anlaşma sağlanmıştı.

Yaklaşık olarak 217 milyon dolara tekabül eden 45 milyon adet EOS‘u Helios‘a gönderen Block.one, EOS’u eski günlerine döndürme konusunda ciddi hamleler yapmaya başlamıştı.

Ethereum Sanal Makinesi Kullanan Diğer Blockchain Ağları

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.