En pahalı NFT eserleri!

En pahalı NFT eserleri!

En pahalı NFT eserleri!

ABONE OL 

Dünyanın kasıp kavuran NFT‘lere ödenen miktarlar milyon dolarlar seviyesine kadar yükseldi. Bu da NFT’lerin daha da fazla dikkat çekmesine sebep oldu. Şimdi hep birlikte en pahalı NFT eserlerine göz atacağız.

En Pahalı NFT Eserleri

5- Listenin 5. sırasında CryptoPunk tarafından hazırlanan #7523 kod numaralı NFT yer alıyor. Bu NFT tam tamına 11.7 milyon dolara satıldı.

En pahalı NFT eserleri – CryptoPunk #7523

4- Listenin 4. sırasında ünlü NFT sanatçısı Beeple tarafından tasarlanan Human One adlı NFT eseri yer alıyor. Bu NFT’nin satış fiyatı ise 28.9 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

En pahalı NFT eserleri – Human One

3- Listenin 3. sırasında Clocks isimli NFT yer alıyor. Bu NFT’yi satın almak için ödenen tutar ise 52.74 milyon dolar olarak kayıtlara geçti.

En pahalı NFT eserleri – Clokcs

2- NFT’lerin dünyada belki de bu kadar fazla tanınmasında ve benimsenmesinde etkili rol oynayan Beeple NFT’sinden bahsetmek gerek. Satış fiyatıyla rekor kırarak uzun bir süre gündemde kalan First 5.000 Days isimli NFT’ye 69.3 milyon dolar ödeme yapıldı.

En pahalı NFT eserleri – First 5000 Days

1- NFT piyasanın en pahalı eseri ise Pak tarafından hazırlanan The Merge eseri oldu. The Merge tam tamına 91.8 milyon dolara satıldı. Bu satışla birlikte dünyanın en pahalı NFT eseri oldu.

En pahalı NFT eserleri – The Merge

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir