Disney Polygon iş birliği MATIC fiyatını yükseltti!

Disney Polygon

Disney Polygon iş birliği MATIC fiyatını yükseltti!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük yapım şirketleri arasında yer alan Disney, Web3 projeleri için Polygon isimli kripto para şirketiyle anlaşma sağladı. Bu anlaşma ile birlikte MATIC fiyatında artış yaşandı.

Disney Polygon İş Birliği: MATIC Fiyatı Arttı

Polygon, dünya devi şirketler arasında yer alan Disney ile iş birliği yaptı. Disney’in yakında kurmaya hazırlandığı şirketleri için Web3 alanında uzman bir şirket aradığı ve daha sonradan bu konuda Polygon ile iş birliği yapıldığı açıklandı.

Disney’in Metaverse, Arttırılmış Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka ve NFT konusundaki yeni girişimlerinde Polygon şirketiyle iş birliği yapılacak. Disney Accelerator programı bu şekilde kabul edilen Polygon şirketinin kripto parası MATIC ise yüzde 20 oranında yükseliş yaşadı.

Dün 0.57 dolar fiyatıyla alıcı bulan MATIC, 0.65 dolara kadar yükseldi. Haber yazıldığında ise MATIC 0.61 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Disney Polygon iş birliği MATIC fiyatını yükseltti!

Mor ve Ötesi NFT’leri İçin Polygon Ağını Tercih Etmişti

Türkiye’nin en ünlü ve en çok dinlenen müzik gruplarından olan Mor ve Ötesi, 28 Mayıs tarihindeki Vodafone Park Konseri için bir NFT koleksiyonu tasarlamıştı. Zone35 Studios ile yapılan iş birliğiyle tasarlanan NFT’ler Polygon ağı üzerinde yer alıyor. Bu NFT koleksiyondaki NFT’lerin tanesi 300 MATIC fiyatı ile satışa sunulmuştu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Sosyal medya hesaplarımıza BURADAN ulaşabilir ve hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir