En büyük 10 kripto para – 4 Haziran (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 4 Haziran (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 4 Haziran 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 27.196 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.5 azalarak %45.9 seviyelerine geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 1 milyar dolar artarak 527 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 15 milyar dolar artarak 1 trilyon 149 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, daha önce yaptığı tahminler hakkında bir açıklama yaptı ve Bitcoin’in 70 bin dolar seviyesine bu yıl içerisinde ulaşamayacağını ifade etti.
  • Beyaz Saray tarafından duyurulan ve Bitcoin madencilerinden yüzde 30 oranında vergi almayı hedefleyen düzenlemenin hayata geçmeyeceği netleşti.
  • Kripto para piyasasının en önemli olayları arasında yer alan Ripple SEC davası ile ilgili Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson da yorum yaptı. Hoskinson‘a göre Ripple SEC davası haziran ayında sonlanacak.
  • Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD’nin kripto paralara yaptığı baskıyı yorumladı. Yaptığı açıklamada Çin’in kripto para ve finansal teknolojiler konusunda ABD’yi geride bırakacağını belirtti.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir