En büyük 10 kripto para – 31 Ekim (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 31 Ekim (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 31 Ekim 2021)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 61.200 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1 azalarak %44.1’e geriledi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki 8 milyar dolar artarak 1 trilyon 157 milyar dolar seviyelerine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 80 milyar dolar artarak 2 trilyon 626 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap sitesinin verilerinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Bitfinex Shiba Inu listelemesi yapacak!
  • Socios Napoli ile anlaştı! NAP token geliyor. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.
  • Paribu Shiba Inu ve AFC token listelemesi yaptı.
  • Cream Finance isimli DeFi projesi bir kez daha siber saldırıya maruz kaldı. Daha önce 25 milyon dolarlık bir kayıp yaşayan ve bu kaybın büyük bir kısmını geri almayı başaran Cream Finance, bu defa da yaklaşık olarak 100 milyon dolarlık bir kayıp yaşadı.
  • Bitcoin‘i resmi para birimi ilan eden ilk olan ülke olan El Salvador, Bitcoin satın almaya devam ediyor. 20 Eylül tarihinde 150 yeni Bitcoin satın alan El Salvador, bu alımın üzerinden yaklaşın 40 gün geçmesinin ardından 420 Bitcoin daha satın aldı. Bu alımla birlikte sahip olduğu Bitcoin sayısını ise 1.120‘ye yükseltti.
  • Etheruem kurucusu Vitalik Buterin, Ethereum cüzdanına gönderilen SHIB token’ların yüzde 90‘lık kısmını yakmıştı. 410.24 trilyon SHIB yakılmıştı. Bu SHIB’lerin bugünkü değeri ise 27.8 milyar dolara denk geliyor. Bu SHIB’lerin değeri yakıldığında 6.74 milyar dolar ediyordu.
  • Steve Wozniak, Yahoo Finance’e verdiği röportajda hükümetlerin kripto paralardan rahatsız olduğunu ve kısıtlamaların başlayabileceğini düşündüğünü söyledi.
  • Grayscale fonu 55 milyar doları aştı!

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir