MANA fiyatı neden arttı?

MANA fiyatı

MANA fiyatı neden arttı?

ABONE OL 

Decentraland (MANA) dün oldukça ciddi bir yükseliş yaşadı ve 28 Ekim tarihinde 0.77 dolar seviyelerinden alıcı bulan MANA, 4.94 dolara yükseldi. Peki bu yükselişin sebebi nedir?

MANA Fiyatı Uçtu

Facebook’un Metaverse projesinin popülerleşmesi sonucunda hali hazırdaki Metaverse projeleri de ciddi dikkat çekmeye başladı. Özellikle Metaverse projeye sahip olan kripto paralardaki fiyat artışı ciddi oranlara ulaştı. MANA’da benzer bir Metaverse projesi olarak biliniyor.

Minecraft tarzı bir oyun olan Decentraland‘ın kripto parası MANA da bu Metaverse popülerliğinden faydalandı. 28 Ekim’de 0.77 dolar olan fiyat 4.94 dolara kadar yükseldi ve tüm zamanların rekorunu kırdı. Ardından yaşayan fiyat düşüşüyle birlikte şu an 3.08 dolara satın alınabiliyor.

MANA fiyatı neden arttı?

Samsung MANA ile Anlaşmıştı

Samsung’un Blockchain şirketleri ile yaptığı anlaşmalara bir yenisi eklendi. Decentraland şirketi ile anlaşma sağlayan Samsung MANA isimli kripto parayı Samsung Blockchain Wallet‘a ekledi.

Akıllı telefonlarda yer alan NFT’lerin güvenli bir şekilde muhafaza edilip korunmasını sağlayacak olan MANA token’lar Samsung Blockhain ağına entegre edildi. NFT’ler Blockchain ağlarında doğrulanabilirlik ve sahipliği kanıtlama amacıyla kullanılmaktadır.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir