En büyük 10 kripto para – 29 Ocak (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 29 Ocak (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 29 Ocak 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 23.118 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %0.3 artarak %42.5 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 5 milyar dolar artarak 445 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 4 milyar dolar artarak 1 trilyon 49 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Bitcoin satın alan şirketler arasında yer alan Tesla, Bitcoin’lerini korumaya devam ediyor. 2022 yılının dördüncü çeyrek raporunu duyuran Tesla’nın Bitcoin satışı yapmadığı ve hala 9 bin 720 Bitcoin‘e sahip olduğu açıklandı.
  • FTX‘in geçtiğimiz yıl kasım ayında iflas etmesinin ardından yüz binlerce mağdur ortaya çıkmıştı. Ortaya çıkan mahkeme raporlarına göre Netflix ve Apple gibi dünya devi şirketlerin de mağdurlar arasında yer aldığı görüldü.
  • Kripto para piyasasındaki siber saldırılara bir yenisi daha eklendi. Moonbirds isimli NFT serisinin kurucusunun kripto para cüzdanı hacklendi. Bu saldırıda değeri 1.1 milyon doları bulan NFT’ler çalındı.
  • Kripto para piyasasında bir dönemin en çok konuşulan kripto paralarından olan Holochain (HOT), yıllardır beklenen Beta sürümünü yayınladı.
  • Kripto para piyasası dahil olan şirketler NFT ve Web3 girişimlerinde bulunuyor. Porsche de bu girişimleri yapan şirketler arasında yer almaya başladı. Duyurulan Porsche 911 isimli NFT’lerin gerek yüksek arzı gerekse fiyatı birçok NFT yatırımcısının tepkisini çekti.
  • ABD merkezli Matrixport‘un yaptığı son araştırmaya göre ABD merkezli kurumsal yatırımcıların Bitcoin alımlarını sürdürdüğü ortaya çıktı.
  • Beyaz Saray’dan yapılan açıklama ile birlikte kripto para risklerini azaltmak için uygulanacak yol haritasını duyurdu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir