En büyük 10 kripto para – 29 Ekim (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 29 Ekim (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 29 Ekim 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 34.392 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu yüzde 1.5 artarak %53 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 88 milyar dolar artarak 671 milyar dolara yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 120 milyar dolar artarak 1 trilyon 260 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • MINA, bu hafta içerisinde 0.40 dolar fiyatından alıcı bulurken 0.86 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Yükselişe Upbit borsasının listelemesi sebep oldu.
  • SPURS token, birçok kripto para borsasında eş zamanlı listelendi. Listeleme yapan borsalar arasında Bitget ve Paribu da yer alıyor.
  • Kripto para vergilendirme ve düzenlemeleriyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Cumhurbaşkanlığı tarafından her yıl yayınlanan Yıllık Programlar’ın en günceli olan 2024 Yıllık Programı‘nda kripto paralar da yer buldu.
  • Lider kripto para birimi Bitcoin, 34 bin dolar seviyelerinden alıcı bulurken Matrixport tarafından yeni tahmin yapıldı ve 125 bin dolar işaret edildi.
  • Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), servetiyle gündeme bir kez daha geldi. 2022 yılının ocak ayında 96.9 milyar dolarlık bir serveti olan Zhao‘nun 17.3 milyar dolara gerilediği ortaya çıktı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir