Binance CEO’sunun serveti 80 milyar dolar azaldı!

Binance CEO'sunun serveti

Binance CEO’sunun serveti 80 milyar dolar azaldı!

ABONE OL 

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), servetiyle gündeme bir kez daha geldi. 2022 yılının ocak ayında 96.9 milyar dolarlık bir serveti olan Zhao‘nun 17.3 milyar dolara gerilediği ortaya çıktı.

Binance CEO’sunun Serveti Çakıldı

Binance CEO’su ve kripto para piyasasının en popüler kişilerinden olan Changpeng Zhao, bilindiği gibi servetini Bitcoin olarak bulunduruyor. Sahip olduğu Bitcoin’lerin değeri 2022 yılının ocak ayında 96.9 milyar dolarken bugünlerde 17.3 milyar dolara tekabül ediyor. Bu da yaklaşık olarak 80 milyar dolarlık bir değer kaybının yaşandığını ortaya koyuyor.

Yaptığı açıklamalarla kripto para piyasasına her zaman güvendiğini ifade eden CZ, Bitcoin’lerini satarak servetini korumamasıyla bile Bitcoin‘e güvendiğini açık bir şekilde gösteriyor.

Binance CEO'su serveti

Bitcoin Fiyatı İçin Büyük Tahmin

Kripto para analiz şirketi Matrixport, Bitcoin fiyatıyla ilgili yeni analizlerini duyurdu. Yapılan analize göre 2023 yılının sonunda Bitcoin fiyatının 45 bin dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor.

Bu hareketin hemen ardından 2024 yılında gerçekleşecek Bitcoin Halving’inin ardından 125 bin dolarlık yükselişin yaşanmasının ihtimal dahilinde olduğu belirtildi. Şirket yükselişle ilgili de şu ifadeleri kullandı:

Geleneksel olarak altın gibi varlıklar ve Hazine tahvilleri gibi diğer güvenli liman yatırımlarıyla ilişkilendirilen Bitcoin’in özellikleri, kurumları varlık tahsislerini çeşitlendirmek için Bitcoin’i düşünmeye yöneltti. ABD borcunun GSYH’ye oranının sürdürülemez seviyelere ulaştığı bir dönemde Bitcoin’in yükselişe geçmesi tesadüf değil.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir