En büyük 10 kripto para – 26 Kasım (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 26 Kasım (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 26 Kasım 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 37.656 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu yüzde 0.1 azalarak %51.3 olarak kayıtlara geçti. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 19 milyar dolar artarak 736 milyar dolara yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 40 milyar dolar artarak 1 trilyon 430 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • Ekonomisinin son yıllarda çöküşüyle sık sık gündeme gelen Arjantin, seçime gitti ve yeni cumhurbaşkanını seçti. Seçilen Javier Milei, Bitcoin’e olan ilgisiyle biliniyor.
  • ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), kripto paraları sıkıştırmaya devam ediyor. Bu defa kripto para borsası Kraken’e dava açan SEC, 11 kripto parayı da menkul kıymet olarak nitelendirdi.
  • Binance CEO’su Changpeng Zhao görevinden istifa etti. Boşalan koltuğa ise finansal piyasalarda 30 yılı aşkın deneyimi bulunan Richard Teng oturdu.
  • SEC, kripto para şirketlerine baskı yapmaya devam ediyor. Dün gerçekleşen Binance kararlarının yanı sıra Bittrex Global borsası da faaliyetlerini sonlandırma kararı aldı.
  • Binance BLUR listelemesi yaptı.
  • Karadağ‘da yakalanarak tutuklanan LUNA CEO’su Do Kwon için karar verildi. Karadağ Mahkemesi Do Kwon’un ABD’ye teslim edileceğini açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir