LUNA CEO’su Do Kwon ABD’ye iade ediliyor!

LUNA CEO'su

LUNA CEO’su Do Kwon ABD’ye iade ediliyor!

ABONE OL 

Karadağ‘da yakalanarak tutuklanan LUNA CEO’su Do Kwon için karar verildi. Karadağ Mahkemesi Do Kwon’un ABD’ye teslim edileceğini açıkladı.

LUNA CEO’su Do Kwon ABD’ye İade Edilecek

Yüzbinlerce yatırımcının milyarlarca dolarlık zarar etmesine sebep olan LUNA projesinin kurucusu ve CEO’su olan Do Kwon için karar verildi. Karadağ’a giden ve 17 Kasım tarihinde tutuklanan Kwon, mahkemeye çıkarıldı.

Karadağ Mahkemesi, Do Kwon hakkında karar verdi ve Kwon’un ABD’ye iade edileceğini duyurdu. Bu karar ile birlikte Do Kwon’un yakında ABD’ye iade edilmesi bekleniyor.

LUNA CEO'su Do Kwon: Vergileri ödedik

LUNA CEO’su Do Kwon Hakkındaki Suçlamalar Devam Ediyor

Terra şirketinde çalışan ve ismini açıklamayan ‘FatMan‘ olarak bilinen bir muhbir, LUNA CEO’su Do Kwon hakkında yeni iddialarda bulunmuştu. Bu iddialarında Do Kwon’un sorumsuz olduğunu ve tam sorumlu davranmayarak çöküşte payı olduğunu belirtmişti:

Sözlü olarak sorumluluk almak elbette harika. Gerçekten hiçbir şey yapmıyor. Bunun tek adil çaresi, ‘haksız kazanılmış’ kazançlarının bir kısmını iade etmektir. İade çabaları için henüz kendi parasının tek bir dolarını taahhüt etmedi.

FatMan bu ifadeleriyle Do Kwon’un göstermelik açıklamalar yaptığını ve çözüm için geliştirilenlere katkı bulunmadığını belirtti. Bilindiği gibi LUNA CEO’su Do Kwon, her fırsatta üzgün ve çöküş konusunda suçsuz olduğunu ifade ediyordu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir