En büyük 10 kripto para – 22 Ocak (VİDEO)

En büyük 10 kripto para

En büyük 10 kripto para – 22 Ocak (VİDEO)

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para serisine devam ediyoruz. (En büyük 10 kripto para – 22 Ocak 2023)

En Büyük 10 Kripto Para’da Son Durum

Bitcoin 22.889 dolar seviyelerinden alıcı buluyor. Bitcoin dominasyonu %1.1 artarak %42.2 seviyelerine yükseldi. Bitcoin’in kripto para piyasasındaki değeri 42 milyar dolar artarak 440 milyar dolar seviyesine yükseldi. Kripto para piyasasının toplam hacmi 73 milyar dolar artarak 1 trilyon 45 milyar dolar olarak kayıtlara geçti.

En büyük 10 kripto para – Coinmarketcap adresinden alınmıştır.

Bu Hafta Yaşanan Kripto Para Gelişmeleri

  • NFT God olarak Twitter’da tanınan ve 91 bin takipçisi olan NFT yatırımcısı, Google’da yaptığı bir arama sonucunda karşısına çıkan reklam bağlantısına tıkladı. Bu bağlantıya tıklamasının sonucunda sahip olduğu NFT’leri kaybetti.
  • Binance, 620.5 milyon dolar değerinde 2 milyon 64 bin 494 adet BNB yakım işlemi gerçekleştirdi. Yapılan bu BNB yakma işleminin fiyata doğrudan etki etmesi bekleniyor.
  • Ünlü çizer Yılmaz Aslantürk geçtiğimiz yıl sahip olduğu NFT’leri cüzdanının hacklenmesiyle birlikte kaybetmişti. Binance, Yılmaz Aslantürk’ün çalınan cüzdanını kurtararak NFT’lerden elde ettiği geliri de kurtardı.
  • Binance uzun bir aranın ardından listeleme yaparak RocketPool (RPL) listelemesini gerçekleştirdi. Bu listelemenin ardından fiyat yüzde 65 artarak 43 dolar seviyelerine kadar yükseldi.
  • Kripto para yatırımcıları gözlerini ABD’den gelecek habere çevirmişken ABD Adalet Bakanlığı tarafından yapılan açıklama ile daha önce ismi duyulmamış Rusya merkezli bir kripto para borsasına el konulduğunu duyuruldu.
  • Kripto para cinsinden borç verme imkanı sağlayan Genesis şirketi iflas başvurusunda bulundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir